Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVH00252012100TH1
AWVH00252012100TH1
AWVH00252012100TH1 Pulse Electronics
AWVH_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 680MA 0.51OHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 820mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 680 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 680MA 0.51OHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 510mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 820mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 680 mA.