Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVI00322522100KH0
AWVI00322522100KH0
AWVI00322522100KH0 Pulse Electronics
AWVI_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 460mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 460mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.