Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS00606045100TL1
AWVS00606045100TL1
AWVS00606045100TL1 Pulse Electronics
AWVS00606045100TL1
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.