Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVT00404012220T00
AWVT00404012220T00
AWVT00404012220T00 Pulse Electronics
AWVT_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 390mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 550mA
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 720 mA
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 390mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 550mA, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 720 mA.