AX3DCF1-148.5000T
AX3DCF1-148.5000T Abracon Corporation
ax3.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 148.5MHz ±50ppm LVDS 55% 1.8V 6-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук