AX3DCF1-156.2500T3
AX3DCF1-156.2500T3 Abracon Corporation
ax3.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 1.8V 6-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук