AXD100811 Panasonic Electric Works
DIN%20Connectors%20%28AXD%29.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: CONN DIN RCPT 100POS
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 100
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Style: Q
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 100POS, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 100, Pitch: 0.100" (2.54mm), Style: Q, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Part Status: Active, Number of Rows: 2.