AXH010A0X3-SRZ
AXH010A0X3-SRZ OmniOn Power™
AXH010A0X3?TNR=Data%20Sheets%7CAXH010A0X3%7CPDF&filename=AXH010A0X3%2010-7-15.pdf
Виробник: OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 36W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 1.30" L x 0.43" W x 0.33" H (33.0mm x 10.9mm x 8.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 3.6V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 36 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 36W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 1.30" L x 0.43" W x 0.33" H (33.0mm x 10.9mm x 8.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 3.6V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 36 W, Number of Outputs: 1.