AY2680K29Y5SS63L7
AY2680K29Y5SS63L7 Vishay / BC Components
ay2series.pdf
Виробник: Vishay / BC Components
Safety Capacitors 68pF+/-10% X1:440VAC Y2:300VAC Automotive
на замовлення 985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC CAP RAD DISC, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5S, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, X1, Y2, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 68 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5S
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety, Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200, X1, Y2
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 68 pF