Продукція > AMERICAN ZETTLER > AZ7555-1C-12DSKEF
AZ7555-1C-12DSKEF
AZ7555-1C-12DSKEF American Zettler
az7555.pdf
Виробник: American Zettler
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 44.4 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 20 A
Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 8 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class F
Approval Agency: CUR, TUV, UL
Load - Max Switching: 5000VA, 480W
на замовлення 663 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 44.4 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 20 A, Switching Voltage: 277VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 8 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CUR, TUV, UL, Load - Max Switching: 5000VA, 480W.