Продукція > F&F > AZH-106-24V
AZH-106-24V
AZH-106-24V F&F
AZH-106-24V-en.PDF
Виробник: F&F
Category: Building Automation
Description: Twilight switch; wall mount; 24VAC; 24VDC; SPST-NO; IP65; 16A; AZH
Operating temperature: -25...50°C
Additional functions: light sensor; sensor built-in
Sensors features: sensitivity adjustable
Kind of output 1: SPST-NO
Type of automation module: twilight switch
Manufacturer series: AZH
Mounting: wall mount
Electrical connection: wires
Body dimensions: 51x67x26mm
Supply voltage: 24V AC; 24V DC
Max. operating current: 16A
IP rating: IP65
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис AZH-106-24V F&F
Category: Building Automation, Description: Twilight switch; wall mount; 24VAC; 24VDC; SPST-NO; IP65; 16A; AZH, Operating temperature: -25...50°C, Additional functions: light sensor; sensor built-in, Sensors features: sensitivity adjustable, Kind of output 1: SPST-NO, Type of automation module: twilight switch, Manufacturer series: AZH, Mounting: wall mount, Electrical connection: wires, Body dimensions: 51x67x26mm, Supply voltage: 24V AC; 24V DC, Max. operating current: 16A, IP rating: IP65.