Продукція > EYANG TECHNOLOGY > B0201X6S474M6R3NTF
B0201X6S474M6R3NTF
B0201X6S474M6R3NTF EYang Technology
B0201X6S474M6R3NTF.pdf
Виробник: EYang Technology
Description: Ind. MLCC X6S 470nF 20% 6.3V 020
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 470 pF
на замовлення 1500000 шт:
Написати відгук
Description: Ind. MLCC X6S 470nF 20% 6.3V 020, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 470 pF.