B048F015T14-EB Vicor Corporation
Виробник: Vicor Corporation
Description: EVAL BOARD FOR B048F015T14
Packaging: Tray
Voltage - Output: 1.5V
Voltage - Input: 38V ~ 55V
Current - Output: 90A
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 2.9MHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: B048F015T14
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Isolated Output
Power - Output: 135W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR B048F015T14, Packaging: Tray, Voltage - Output: 1.5V, Voltage - Input: 38V ~ 55V, Current - Output: 90A, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 2.9MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: B048F015T14, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Isolated Output, Power - Output: 135W.