B048F080M24
B048F080M24 Vicor Corporation
48V_8V0_240W_BCM.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: BCM BUS CONVERTER 8V 240W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук