B048F320M30A Vicor Corporation
ds_B048x320y30A.pdf
Виробник: Vicor Corporation
Description: DC DC CONVERTER 32V 300W
Packaging: Bulk
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: Module
Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Bus Converter Module
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 55V
Efficiency: 96.2%
Current - Output (Max): 9A
Voltage - Input (Min): 38V
Voltage - Output 1: 32V
Power (Watts): 300 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 32V 300W, Packaging: Bulk, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: Module, Size / Dimension: 1.28" L x 0.87" W x 0.26" H (32.5mm x 22.0mm x 6.7mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Bus Converter Module, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 55V, Efficiency: 96.2%, Current - Output (Max): 9A, Voltage - Input (Min): 38V, Voltage - Output 1: 32V, Power (Watts): 300 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.