B050M0400701011 Amphenol ICC (Commercial Products)
cb050m050070101x.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: BTB 40P P=0.5MM PLUG H=7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Height Above Board: 0.207" (5.25mm)
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BTB 40P P=0.5MM PLUG H=7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Height Above Board: 0.207" (5.25mm), Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Інші пропозиції B050M0400701011
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B050M0400701011 Виробник : Amphenol Commercial Products cb050m050070101x.pdf Circular MIL Spec Connector BTB 40P P=0.5MM PLUG H=7MM