Продукція > BANSBACH EASYLIFT > B0N0F40-140-349-360N
B0N0F40-140-349-360N
B0N0F40-140-349-360N Bansbach easylift
Gas%20Spring.pdf
Виробник: Bansbach easylift
Description: STANDARD GAS SPRING
Features: CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder
Packaging: Bag
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 5.512" (140.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 13.740" (349.00mm)
Actuation Force: 80.94lbf (360.0N)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARD GAS SPRING, Features: CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 5.512" (140.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 13.740" (349.00mm), Actuation Force: 80.94lbf (360.0N).