Продукція > BANSBACH EASYLIFT > B0N0F50-150-348-315N
B0N0F50-150-348-315N
B0N0F50-150-348-315N Bansbach easylift
Type: Gas Spring
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Stroke Length: 5.905" (150.00mm)
Technology: Pneumatic
Part Status: Active
Length - Extended: 13.701" (348.00mm)
Actuation Force: 70.82lbf (315.0N)
Написати відгук
Description: STANDARD GAS SPRING, Features: CeramPro® Treated Rod, Powder Coated Cylinder, Packaging: Bag, Type: Gas Spring, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Stroke Length: 5.905" (150.00mm), Technology: Pneumatic, Part Status: Active, Length - Extended: 13.701" (348.00mm), Actuation Force: 70.82lbf (315.0N).