B1077AS-100M=P3
B1077AS-100M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 10uH 58mOhms 2.4A +/-20%
на замовлення 879 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук