B1077AS-101M=P3
B1077AS-101M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 100uH 445mOhms 0.8A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук