B1077AS-150M=P3
B1077AS-150M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 15uH 80mOhms 1.95A +/-20%
Написати відгук