B1077AS-151M=P3
B1077AS-151M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 150uH 835mOhms 0.61A +/-20%
Написати відгук