B1077AS-2R4N=P3
B1077AS-2R4N=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2.4uH 16mOhms 5A +/-30%
Написати відгук