B1077AS-471M=P3
B1077AS-471M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 470uH 2390mOhm 0.35A +/-20%
Написати відгук