B1077AS-4R7N=P3
B1077AS-4R7N=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 4.7uH 34mOhms 3.45A +/-30%
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук