B1077AS-680M=P3
B1077AS-680M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 68uH 305mOhms 0.94A +/-20%
Написати відгук