B1079AS-101M=P3
B1079AS-101M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 100uH 696mOhms 0.65A +/-20%
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук