B1079AS-150M=P3
B1079AS-150M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 15uH 114mOhms 1.65A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук