B1079AS-1R5N=P3
B1079AS-1R5N=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.5uH 13mOhms 5.6A +/-30%
Написати відгук