B1079AS-220M=P3
B1079AS-220M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 22uH 150mOhms 1.4A +/-20%
Написати відгук