B1079AS-221M=P3
B1079AS-221M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 220uH 1512mOhm 0.44A +/-20%
Написати відгук