B1079AS-2R7N=P3
B1079AS-2R7N=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2.7uH 25mOhms 4.05A +/-30%
Написати відгук