B1079AS-330M=P3
B1079AS-330M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 33uH 228mOhms 1.1A +/-20%
Написати відгук