B1079AS-3R9N=P3
B1079AS-3R9N=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 3.9uH 32mOhms 3.3A +/-30%
Написати відгук