B1079AS-470M=P3
B1079AS-470M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 47uH 300mOhms 1.0A +/-20%
Написати відгук