B1079AS-4R7N=P3
B1079AS-4R7N=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 4.7uH 40mOhms 3A +/-30%
Написати відгук