B1079AS-680M=P3
B1079AS-680M=P3 Murata Electronics
ds73lc_ds74lc-606143.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 68uH 492mOhms 0.8A +/-20%
Написати відгук