B1179BS-3R3N=P3
B1179BS-3R3N=P3 Murata Electronics
m_ds104lc-1143592.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 3.3uH 13mOhms 7.3A +/-30%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук