Продукція > MECHATRONICS FAN GROUP > B1232H12B-BSR-E-CC-IM4
B1232H12B-BSR-E-CC-IM4
B1232H12B-BSR-E-CC-IM4 Mechatronics Fan Group
B1232.pdf
Виробник: Mechatronics Fan Group
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Conformal Coating, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2800 RPM
Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min)
Width: 32.00mm
Weight: 0.706 lb (320.24 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL
Fan Type: Blower
Noise: 49.0dB(A)
Static Pressure: 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Conformal Coating, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2800 RPM, Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min), Width: 32.00mm, Weight: 0.706 lb (320.24 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, TUV, UL, Fan Type: Blower, Noise: 49.0dB(A), Static Pressure: 0.680 in H2O (169.4 Pa), Part Status: Active.