B12S24-2WH2
B12S24-2WH2 HenLv Power
5f22dd3bba2541164938d41be392f953.pdf
Виробник: HenLv Power
Description: DC DC CONVERTER 2W
Packaging: Case
Package / Case: 4-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.39" W x 0.29" H (11.6mm x 10.0mm x 7.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Industrial
Voltage - Input (Max): 18V
Approval Agency: CE
Efficiency: 80 ~ 88%
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 19936 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2W, Packaging: Case, Package / Case: 4-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.39" W x 0.29" H (11.6mm x 10.0mm x 7.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Industrial, Voltage - Input (Max): 18V, Approval Agency: CE, Efficiency: 80 ~ 88%, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1.