Продукція > IGUS > B15.025.048.0
B15.025.048.0
B15.025.048.0 IGUS
B15I.6.075.0-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; B15/B15i; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm; Int.width: 25mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: B15/B15i
Bending radius: 48mm
Length: 1006mm
Version: frames openable from outer radius
External height: 23mm
External width: 36mm
Internal height: 17.5mm
Internal width: 25mm
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; B15/B15i; Bend.rad: 48mm; L: 1006mm; Int.width: 25mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: B15/B15i, Bending radius: 48mm, Length: 1006mm, Version: frames openable from outer radius, External height: 23mm, External width: 36mm, Internal height: 17.5mm, Internal width: 25mm.