Продукція > IGUS > B17.4.063.0
B17.4.063.0
B17.4.063.0 IGUS
Category: Cable Chains
Description: Cable chain; B17; Bend.rad: 63mm; L: 1006mm; Int.height: 32mm
Type of cable accessories: cable chain
Manufacturer series: B17
Bending radius: 63mm
Length: 1006mm
Version: frames openable from outer radius
External height: 39mm
External width: 60.5mm
Internal height: 32mm
Internal width: 48mm
Написати відгук
Category: Cable Chains, Description: Cable chain; B17; Bend.rad: 63mm; L: 1006mm; Int.height: 32mm, Type of cable accessories: cable chain, Manufacturer series: B17, Bending radius: 63mm, Length: 1006mm, Version: frames openable from outer radius, External height: 39mm, External width: 60.5mm, Internal height: 32mm, Internal width: 48mm.