B1940097
B1940097 Palmgren
Виробник: Palmgren
Description: QUICK ACTION STATIONARY VISE, 4"
Packaging: Box
Jaw Opening: 4.00" (101.60mm)
Tool Type: Vise
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: QUICK ACTION STATIONARY VISE, 4", Packaging: Box, Jaw Opening: 4.00" (101.60mm), Tool Type: Vise, Part Status: Active.