B24G30-230
B24G30-230 Acopian Power Supplies
Gold_Box_Series_A_B.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 5.12" L x 3.71" W x 3.44" H (130.0mm x 94.2mm x 87.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 300 mA
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 5.12" L x 3.71" W x 3.44" H (130.0mm x 94.2mm x 87.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 300 mA.