B25620B0487K881
B25620B0487K881 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 480UF 10% 880VDC RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B0487K881 B25620B0487K881 Виробник : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 480 uF, 900 V and MKP DC