Продукція > EPCOS / TDK > B25620B0557K881
B25620B0557K881
B25620B0557K881 EPCOS / TDK
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Film Capacitors 550 uF, 900 V and MKP DC
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 550UF 10% 880VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 880V, Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 550 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B0557K881 B25620B0557K881 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B2562_.pdf Description: CAP FILM 550UF 10% 880VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 880V
Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 550 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)