B25620B0627K701
B25620B0627K701 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 620UF 10% 700VDC RADIAL
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B0627K701 B25620B0627K701 Виробник : EPCOS / TDK B2562_.pdf Film Capacitors 620 uF, 700 V and MKP DC