B25620B0757K881
B25620B0757K881 EPCOS - TDK Electronics
B2562_.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 750UF 10% 880VDC RADIAL
Написати відгук
Film Capacitors 880volts 750uF 10% 85x173mm MKP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B0757K881 B25620B0757K881 Виробник : EPCOS / TDK B2562_-776030.pdf Film Capacitors 880volts 750uF 10% 85x173mm MKP