B25620B1177K101 EPCOS - TDK Electronics
B2562x.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 170UF 10% 1.1KVDC RAD
Написати відгук
Film Capacitors 170 uF, 1100 V and MKP PEC DC.
Інші пропозиції B25620B1177K101
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B1177K101 B25620B1177K101 Виробник : EPCOS / TDK B2562x.pdf Film Capacitors 170 uF, 1100 V and MKP PEC DC