B25620B118K882
B25620B118K882 EPCOS - TDK Electronics
B2562x.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 1100UF 10% 880VDC RAD
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 75°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Female
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 880V
Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm)
Capacitance: 1100 µF
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 1100UF 10% 880VDC RAD, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 75°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Female, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 880V, Height - Seated (Max): 5.236" (133.00mm), Capacitance: 1100 µF, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Інші пропозиції B25620B118K882
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B25620B118K882 B25620B118K882 Виробник : EPCOS / TDK B2562x.pdf Film Capacitors 880volts 1100uF 10% 116x132mm MKP